ORGANIZATOR

Organizatorem wydarzenia jest magazyn „TIK w Edukacji” - najbardziej innowacyjne pismo dla nauczycieli i dyrektorów szkół w Polsce.

O tytule

„TIK w Edukacji” to magazyn o wykorzystywaniu technologii informacyjno-komunikacyjnych w szkole. Na łamach czasopisma prezentowane są rozwiązania, które zwiększają atrakcyjność zajęć z uczniami. Autorzy podpowiadają, jak w trakcie lekcji wykorzystać aplikacje edukacyjne, urządzenia mobilne, zasoby internetowe czy sieci społecznościowe. Poruszają tematy związane z zarządzaniem siecią szkolną i bezpieczeństwem danych, a także radzą, jak wybrać i skonfigurować sprzęt IT do szkoły. W kwartalniku opisywane są również wdrożenia IT w edukacji, które warto naśladować.

„TIK w Edukacji” to:

  • źródło inspiracji dla zaangażowanych nauczycieli i dyrektorów szkół
  • sprawdzone, zgodne z podstawą programową pomysły na lekcje z wykorzystaniem nowych technologii
  • ciekawe sposoby zastosowania multimediów w nauczaniu
  • sprawdzone rozwiązania sprzętowe i aplikacyjne do wykorzystania w szkole
  • porady na temat nowoczesnego zarządzania szkołą i jej promocji w Internecie
www.tikwedukacji.pl

„TIK w Edukacji” to pismo dla nauczycieli informatyki, technik informatycznych oraz innych przedmiotów, opiekunów pracowni komputerowych i administratorów, dyrektorów szkół odpowiedzialnych za infrastrukturę IT, pracowników ośrodków metodyczno-szkoleniowych dla nauczycieli, urzędników związanych z oświatą.