PRELEGENCI

Z wykształcenia polonistka, bibliotekarka i animatorka kultury, nauczyciel mianowany. Ekspertka edukacyjna. Interesuje się wykorzystaniem nowych technologii w edukacji i ich wpływem na proces uczenia się. Bierze udział w wielu konferencjach w kraju i za granicą, należy do elitarnej grupy nauczycieli – Superbelfrzy RP.

Więcej

Adwokat, doświadczony konsultant i wykładowca, autor publikacji z zakresu bezpieczeństwa informacji oraz ochrony danych osobowych, współautor bloga poświęconego ochronie danych osobowych, audytor wewnętrzny normy ISO/IEC 27001:2014-12.

Więcej

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu. MIEExpert, MIEFellow. Pomysłodawca platformy eduheroes.org.

Więcej

Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła również studia podyplomowe „Wykonywanie funkcji administratora bezpieczeństwa informacji i inspektora ochrony danych”.

Więcej

Innowator oświatowy, którego pasją jest zmienianie polskiej szkoły. Jest dyrektorem ds. ekosystemu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE) w NASK, członkiem Rady Do Spraw Cyfryzacji trzeciej kadencji przy Ministrze Cyfryzacji.

Więcej

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. Trener treningu zastępowania agresji. Od dwóch lat dyrektor w Przedszkolu nr 2 w Kłodzku.

Więcej

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska.

Więcej

Nauczycielka przyrody i geografii w Szkole Podstawowej nr 130 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi, trener, doradca metodyczny Łódzkiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego.

Więcej

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopeda, arteterapeuta, pedagog resocjalizacyjny.

Więcej

Od blisko 20 lat związany z branżą IT, kierownik działu instalacji, specjalista serwisów drukarek multivendorowych.

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Od 10 lat doradza w zakresie nowych technologii zajmując się szkoleniami dla przedstawicieli sektora edukacyjnego i biznesowego.

Więcej

Nauczyciel chemii w Zespole Szkól im gen. Dezyderego Chłapowskiego w Bolechowie. W lutym 2017r. stworzył postać Pana Belfra – nauczyciela z Internetów.

Więcej

Z wykształcenia matematyk i informatyk, absolwentka przywództwa edukacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku, konsultant merytoryczny w Fundacji Katalyst Education, edukacyjny. Należy do grupy Superbelfrzy RP.

Więcej

Inżynier sieciowy, specjalista budowy, rozwoju i utrzymania sieci firmowych. Administrator bezpieczeństwa infrastruktury sieciowej i systemowej.

Więcej

Skoncentrowany na branży edukacyjno-technologicznej, rozmawia o innowacjach, rozpoznaje trendy. Obecnie pracuje w firmie NUADU.

Więcej

Adiunkt na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej. Zajmuje się organizacją e-learningu w dwóch częstochowskich uczelniach wyższych.

Więcej

Absolwent grafiki projektowej, socjologii oraz marketingu i reklamy. Kierownik marketingu w Learnetic SA od początku 2015 roku, wcześniej m.in. specjalista ds. komunikacji marketingowej w Young Digital Planet.

Więcej

Dyrektor Handlowy w firmie Projekcja Sp. z o.o.

Więcej

Zgłoś się już dzisiaj w niższej cenie!

Ostatnie wolne miejsca!

ZGŁOSZENIA

Wozniczko_J_400

Justyna Woźniczko

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 28 58