Redaktor naczelna magazynu „TIK w Edukacji”

Prowadzi warsztaty w projektach szkolnych oraz na konferencjach na terenie całego kraju. Wieloletnia członkini grupy Superbelfrzy RP.

Więcej

Nauczyciel przedmiotów informatycznych w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu

Doświadczony nauczyciel przedmiotów zawodowych informatycznych, wykładowca akademicki oraz trener edukacyjny.

Więcej

Prezes Fundacji Plandaltoński.Pl

wieloletnia nauczycielka dyplomowana edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, założycielka i dyrektorka dwóch szkół podstawowych, edukatorka, terapeutka, animatorka pedagogiki zabawy.

Więcej

Menadżerka projektu MŁODE GŁOWY Fundacji Unaweza mlodeglowy.pl

Ekspertka kluczowa ds. pakietów diagnostycznych Instytutu Badań Edukacyjnych, ekspertka merytoryczna w projektach podnoszących jakość edukacji włączającej.

Więcej

Współtwórca darmowego projektu edukacyjnego Pi-stacja Matematyka

(www.pistacja.tv), dla którego stworzył ponad 500 filmów z matematyki. Laureat listy 100 w 2020 r., która wyróżnia osoby szczególnie przyczyniające się do rozwoju umiejętności cyfrowych w Polsce.

Więcej

Nauczycielka języka polskiego i etyki

dyrektorka w Szkole Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu Śląskim. Certyfikowany trener w oświacie. Pasjonatka metod kreatywnych, pracy projektowej, zmiany przestrzeni szkolnej i międzynarodowych wymian szkolnych.

Więcej

Właścicielka i dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli - Zyta Czechowska specjalni.pl.

Nauczycielka Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Od 25 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji.

Więcej

Dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej Cogito w Poznaniu

nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej. Autorka programów nauczania i blisko 40 publikacji metodycznych i przewodników dla nauczycieli oraz dyrekcji szkół.

Więcej

Lider Zespołu Laboratorium Innowacyjnej Edukacji PCSS w Poznaniu

Trener, konsultant ds. edukacji w Dziale Zaawansowanej Wizualizacji i Interakcji Poznańskiego Centrum Superkomputerowo–Sieciowego, specjalista ds. kompetencji cyfrowych.

Więcej