PRELEGENCI

Wykładowca i przedsiębiorca. Od ponad 15 lat czynny programista i dydaktyk informatyki.

Więcej

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (magister pedagogiki medialnej z informatyką) oraz Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku „Pomoc psychologiczno- pedagogiczna i interwencja kryzysowa”.

Więcej

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, Dyrektor Marketingu w firmie Agraf sp. z o.o. zajmującej się wprowadzaniem na rynek nowoczesnego sprzętu interaktywnego.

Więcej

Z wykształcenia nauczyciel informatyki i pedagog zdolności. Z wyboru instruktorka harcerska w stopniu podharcmistrza.

Więcej

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła aplikację adwokacką. Z NASK związana od 2011 roku. Od maja 2018 roku Kierownik Zespołu ds. przetwarzania i ochrony danych osobowych dla projektu OSE. Członek Zespołu Współpracy z Instytucjami i Partnerami w Dziale Ekosystemu OSE.

Więcej

Menedżer, doradca i autorka. Uczy jak wykorzystywać technologie, aby angażować pracowników, studentów i uczestników konferencji.

Więcej

Nauczyciel dyplomowany. Absolwent UAM w Poznaniu. Wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Feliksa Szołdrskiego w Nowym Tomyślu.

Więcej

Redaktor naczelna czasopisma „TIK w Edukacji”. Nauczycielka Informatyki oraz Technologii Informacyjnej w Powiatowym Zespole Szkół (Gimnazjum oraz Liceum Ogólnokształcące im. J.M. Ossolińskiego) w Brzegu Dolnym.

Więcej

Dyrektor ds. rozwoju edukacyjnego w poznańskiej firmie Advisor Sp. z o.o.

Więcej

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska, gdzie zajmuje się wspieranie firm partnerskich w wyborze właściwych rozwiązań dla konkretnych projektów.

Więcej

Nauczyciel Roku 2019, absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 20 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii.

Więcej

Dyrektor w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku, nauczyciel dyplomowany z 17-letnim stażem. Zdobywca Nagrody Prezydenta miasta Gdańska oraz Nagroda Kapituły Plebiscytu „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” w kategorii „Przedsiębiorczość w edukacji”.

Więcej

Nauczyciel dyplomowany z 20-letnim stażem, wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z informatyki i języka polskiego.

Więcej

Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół nr 3 w Pile. Członkini grupy Superbelfrzy i Superbelfrzy Mini. W swej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, pracuje z klasą na tabletach.

Więcej

Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz fizyki, konsultant ds. doskonalenia kadry kierowniczej oświaty, organizator szkoleń dla edukacji i trener biznesu.

Więcej

Doktor nauk prawnych, radca prawny i partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p., specjalizującej się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych i prawa informacyjnego.

Więcej

Partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp.p. specjalizującej się sprawach z zakresu ochrony danych osobowych, prawa autorskiego i informacyjnego.

Więcej

Zajmuje się szkoleniami z obsługi urządzeń interaktywnych dla nauczycieli, aby stały się dla nich praktycznym narzędziem w ich codziennych wyzwaniach.

Więcej

Z wykształcenia matematyk i informatyk, absolwentka przywództwa edukacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku, konsultant merytoryczny w Fundacji Katalyst Education, edukacyjny. Należy do grupy Superbelfrzy RP.

Więcej

Skoncentrowany na branży edukacyjno-technologicznej, rozmawia o innowacjach, rozpoznaje trendy. Obecnie pracuje w firmie NUADU.

Więcej

ZGŁOSZENIA

Wozniczko_J_400

Justyna Woźniczko

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 28 58