PRELEGENCI

Redaktor naczelna magazynu „TIK w Edukacji”

Prowadzi warsztaty w projektach szkolnych oraz na konferencjach na terenie całego kraju. Wieloletnia członkini grupy Superbelfrzy RP.

Więcej

Dyrektor szkoły

Trener, Superbelfer RP, Pomysłodawca i organizator Ogólnopolskiego Projektu Emp@tyczna Klasa.

Więcej

Ekspert oświatowy, trener, coach

Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z zakresu  zarządzania, technologii informacyjno-komunikacyjnych i wprowadzania zmiany jakościowej w organizacji.

Więcej

Od 5 lat pracuję w branży edukacyjnej, odkąd pamiętam w swojej karierze zawodowej zajmowałem się nowoczesnymi rozwiązaniami, od tablic interaktywnych i rzutników, po drukarki i skanery 3D.

Więcej

Ekspert ds. skanerów 3D

Absolwent Politechniki Krakowskiej. Na co dzień zajmuje się wdrażaniem skanerów 3D do polskich przedsiębiorstw jak również zapewnia wsparcie techniczne dla szkół.

Więcej

Specjalista i pasjonat druku 3D

Przeprowadził setki szkoleń z obsługi drukarki 3D odwiedzając rożne zakątki Polski.

Więcej

Nauczyciel i trener, współpracował między innymi z Centrum Nauki Kopernik i Centralnym Domem Technologii.

Więcej
Tomasz Kulasa

Zastępca Dyrektora w Centrum Transformacji Cyfrowej Ministerstwa Edukacji i Nauki

Specjalistka IT ds. biznesu

Wspiera swoich klientów biznesowych w projektach związanych z informatyzacją szkół – doradztwo, sprzedaż i wdrażanie interaktywnych rozwiązań informatycznych dla jednostek edukacji. Posiada doświadczenie w koordynowaniu projektów dofinansowywanych ze środków unijnych oraz jest specjalistką z zakresu zamówień publicznych.

Więcej

Product Manager vCloudPoint

Od dekady zawodowo związana z technologiami informacyjnymi. Przez 9 lat pracowała na stanowisku specjalistki IT ds. edukacji, koordynowała wiele wdrożeń oraz  projektów zarówno w szkołach jak i w Jednostkach Samorządu Terytorialnego.

Więcej

Prezes Zarządu PROGRA Sp. z o.o., ekspert ds. doradztwa zawodowego

Związana z branżą doradztwa zawodowego i edukacji od 25 lat. Praktyk w zakresie tworzenia nowoczesnych narzędzi i programów komputerowych w dziedzinie doradztwa.

Więcej

Faceci w Kitlach

Człowiek wielu hobby, instruktor harcerski, pasjonat nauki i opowiadania o niej.

Więcej

Faceci w Kitlach

Jestem jednym z tych dwóch w kitlu, oprócz podcastu popularyzuję naukę na każdy możliwy sposób. Kiedyś pełniłem funkcję pełnomocnika ds. popularyzacji nauki KRD.

Więcej

Ekspert sektorowej rady ds. kompetencji Informatyka

Zdobywca wyróżnienia Szerokiego Porozumienia na Rzecz Umiejętności Cyfrowych Polsce w latach 2017, 2020 2021, członek zarządu Szkolnej Sekcji Informatyki przy Polskim Towarzystwie Informatycznym.

Więcej

Pedagog, nauczyciel przedmiotów artystycznych, wykładowca akademicki

Laureat nagrody Głosu Wielkopolskiego w plebiscycie „Nauczyciel na Medal” oraz zwycięzca plebiscytu „Osobowość Roku 2019” w Województwie Wielkopolskim. Odznaczony Medalem Komisji Edukacji Narodowej za zasługi dla oświaty i wychowania.

Więcej

Filolożka, trenerka, szkoleniowczyni, coachka

Wykładowczyni w Szkole Wyższej Ateneum w Gdańsku, pasjonatka ludzi i rozwoju osobistego, finalistka konkursu Nauczyciel Pomorza 2018.

Więcej

Właścicielka i dyrektorka Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli - Zyta Czechowska specjalni.pl.

Nauczycielka Roku 2019. Współautorka książki “Jak nie zgubić dziecka w sieci?”. Od 25 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej. Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli „SPEcjalna edukacja cyfrowa” i autorka wielu branżowych publikacji.

Więcej

Wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku

Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem. Od lat wdraża nowoczesne technologie w szkole specjalnej. Współautorka projektu sieci współpracy nauczycieli ,,Czas TIKa”. Autorka licznych artykułów i publikacji na temat innowacyjnych metod i technik nauczania.

Więcej

Pracownik nadzoru pedagogicznego z 21-letnim doświadczeniem. Prowadzi zajęcia na studiach podyplomowych i kursach kwalifikacyjnych dla nauczycieli z organizacji i zarządzania oświatą, oligofrenopedagogiki.

Więcej

Lider Zespołu Laboratorium Innowacyjnej Edukacji PCSS w Poznaniu

Trener, konsultant ds. edukacji w Dziale Zaawansowanej Wizualizacji i Interakcji Poznańskiego Centrum Superkomputerowo–Sieciowego, specjalista ds. kompetencji cyfrowych.

Więcej