PRELEGENCI

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna. Dodatkowo zdobyła kwalifikacje do nauczania matematyki, informatyki, przyrody i logopedii. Od ponad 20 lat pedagog specjalny, terapeuta i nauczyciel w Zespole Szkół Specjalnych w Kowanówku.

Więcej

Dyrektor w Szkole Podstawowej nr 27 im. Dzieci Zjednoczonej Europy w Gdańsku, nauczyciel dyplomowany z 17 letnim stażem. Zdobywca Nagrody Prezydenta miasta Gdańska oraz Nagroda Kapituły Plebiscytu „Gdańsk Miasto Przedsiębiorczych” w kategorii „Przedsiębiorczość w edukacji”

Więcej

Nauczyciel dyplomowany z 20 letnim stażem, wicedyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Kowanówku. Absolwentka Wydziału Historycznego Uniwersytetu im. A.Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z informatyki i języka polskiego.

Więcej

Jest nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej w Zespole Szkół nr 3 w Pile. Członkini grupy Superbelfrzy i Superbelfrzy Mini. W swej pracy wykorzystuje nowoczesne technologie, pracuje z klasą na tabletach

Więcej

Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu, nauczyciel informatycznych przedmiotów zawodowych oraz fizyki, konsultant ds. doskonalenia kadry kierowniczej oświaty, organizator szkoleń dla edukacji i trener biznesu.

Więcej

Doktor nauk prawnych, radca prawny i partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp. p., specjalizującej się w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych i prawa informacyjnego.

Więcej

Partner w Sakowska-Baryła, Czaplińska Kancelarii Radców Prawnych Sp.p. specjalizującej się sprawach z zakresu ochrony danych osobowych, prawa autorskiego i informacyjnego.

Więcej

Z wykształcenia matematyk i informatyk, absolwentka przywództwa edukacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku, konsultant merytoryczny w Fundacji Katalyst Education, edukacyjny. Należy do grupy Superbelfrzy RP.

Więcej

Zgłoś się w najniższej cenie

OFERTA FIRST MINUTE

tylko do 24 września!

ZGŁOSZENIA

Wozniczko_J_400

Justyna Woźniczko

Koordynator ds. Zgłoszeń i Kontaktu z Klientem

71 797 28 58