PRELEGENCI

Od 2017 r. redaktor naczelna branżowego magazynu „TIK w Edukacji”. Wieloletnia członkini grupy Superbelfrzy RP. Może się pochwalić tytułem OSEHero, a od września 2019 r. posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie.

Więcej

Trener, konsultant ds. edukacji w Dziale Zaawansowanej Wizualizacji i Interakcji Poznańskiego Centrum Superkomputerowo–Sieciowego, specjalista ds. kompetencji cyfrowych.

Więcej

Nauczycielka bibliotekarka w Szkole Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie. Prowadzi kanał eduTriki w serwisie YouTube.

Więcej

Certyfikowana trenerka edukacyjna, terapeutka Treningu Umiejętności Społecznych I i II stopnia w ujęciu całościowym oraz Terapii Ręki I i II stopnia. Posiada 16 letnie doświadczenie na stanowisku nauczycielki religii, języka niemieckiego, historii oraz dyrektora szkoły podstawowej.

Więcej

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny. Trener treningu zastępowania agresji. Zafascynowana nowoczesnymi technologiami i ich wykorzystaniem w wychowaniu przedszkolnym. Wciąż poszukuje ciekawych i skutecznych narzędzi oraz metod pracy z najmniejszymi.

Więcej

Nauczyciel dyplomowany w Zespole Szkół Technicznych Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu. Posiada 21-letnie doświadczenie zawodowe. Prowadzi przedmioty zawodowe.

Więcej

Nauczycielka, edukatorka, trenerka. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Expert.  Entuzjastka nowych technologii. Zrealizowała wiele projektów edukacyjnych dotyczących m. in. cyberbezpieczeństwa, robotyki, programowania.

Więcej

Nauczyciel dyplomowany matematyki i wicedyrektor w Szkole Podstawowej nr 7 w Kłodzku. Członek grupy Superbelfrzy RP. Pasjonatka eTwinning ( ambasador i trener), edukacji globalnej oraz nowoczesnych technologii w nauczaniu z programowaniem włącznie.

Więcej

Od 2006 roku, właściciel i założyciel firmy Biznes konsulting Eastern Europe, która specjalizuje się we skutecznym wprowadzaniu i rozwijaniu sprzedaży innowacyjnych produktów z branży elektroniki konsumenckiej na rynki Europy Wschodniej.

Więcej

Product Manager marki vCloudPoint w firmie PRODATA.  Od dekady zawodowo  związana z technologiami informacyjnymi. Przez 9 lat pracowała na stanowisku specjalistki IT ds. edukacji, koordynowała wiele wdrożeń oraz  projektów zarówno w szkołach jak i w Jednostkach Samorządu Terytorialnego. 

Więcej

Nauczyciel przedmiotów ekonomicznych, tutor, doradca zawodowy, surdopedagog, trener wspomagania szkół, edukator bezpieczeństwa cyfrowego, ekspert Akademii Twórczych Inicjatyw Obywatelskich w WCRS, trener kadry zarządzającej w ORE, ORKE, KOWEZiU, dyrektor szkoły.

Więcej

Product Manager w firmie Mentor. Opiekun produktów interaktywnych, w tym podłogi interaktywnej SmartFloor i monitorów interaktywnych marki myBoard. Prywatnie pasjonat motoryzacji.

Więcej

Dyrektor jednostki realizującej zadania oświatowe w gminie oraz zapewniającej obsługę finansowo-księgową szkół i przedszkoli. Ekspert Ośrodka Rozwoju Edukacji w zakresie finansowania zadań oświatowych.

Więcej

Z wykształcenia matematyk i informatyk, absolwentka przywództwa edukacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubsku, konsultant merytoryczny w Fundacji Katalyst Education, edukacyjny. Należy do grupy Superbelfrzy RP.

Więcej